Wraca wiosna, wracają treningi Akademii Techniki Indywidualnej. Pierwszy cykl, który tradycyjnie potrwa 4 tygodnie, rozpocznie się już 9 marca. W najbliższym czasie zajęcia będą dotyczyć roczników 2010-2013.

TERMINY SPOTKAŃ:
Cykl I: 9-10 marca, 16-17 marca, 23-24 marca, 30-31 marca

Poniedziałki:
– rocznik 2013 – godz. 19:00
– rocznik 2009/2010 – godz. 20:00

Wtorki:
– rocznik 2012 – godz. 19:00
– rocznik 2011 – godz. 20:00.

CENA (za cykl):
– 135 zł – dla zawodników Akademii oraz Szkółki Piłkarskiej Wisła Kraków
– 170 zł – dla pozostałych zawodników.

ZGŁOSZENIA – przez formularz Google: TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej: im starsza grupa, tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Michał Jania, Koordynator ATI.

Dwóch trenerów – dziesięciu zawodników
Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dziesiątką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje trener drużyny U14.

Jakich ćwiczeń można się spodziewać?
– Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Między innymi: kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starali się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć czegoś nowego i iść dalej, by pomóc w stworzeniu kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje. Zapisać się do niej może każdy – tłumaczy Jania.

Treningi odbywać się będą w sali ze sztuczną nawierzchnią.

Istnieje możliwość utworzenia grup mieszanych w przypadku niewypełnionych miejsc.

Menu