Drodzy Kibice, Sympatycy, Sponsorzy i Przyjaciele Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków! Jak co roku prosimy o to samo: od stycznia możecie przeznaczać 1% swojego podatku uwzględniając szkolenie młodzieży w naszym klubie. Tym samym możecie wspomóc rozwój najzdolniejszej młodzieży w Małopolsce.

W poprzednim roku, licząc wszystkie wpłaty skierowane na Akademię, udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych. Jest to kwota, która pozwoli dostosować salkę ze sztuczną nawierzchnią do standardów, jakich oczekujemy.

Rok temu pisaliśmy: czy warto?
I podkreślaliśmy, że liczymy, że dobra praca da efekty już wiosną 2019. Wtedy na boiskach ekstraklasy zadebiutowali Daniel Hoyo-Kowalski oraz Aleksander Buksa. Obaj spisali się dobrze, a 17-letni napastnik ma już dwie – obie specjalnej urody – bramki strzelone Jagiellonii Białystok. A w kolejce czekają przecież kolejni, którzy przebijają się do młodzieżowych reprezentacji Polski czy po prostu przebijają się w strukturach Akademii, często występując w rozgrywkach przeznaczonych nawet dla dwa lata starszych.

Jak to zrobić?
Na Akademię Piłkarską Wisła Kraków można przekazać 1% podatku dochodowego, wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Rubrykę w rozliczeniu podatkowym uzupełniamy wpisując:

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Numer KRS: 0000127464
Dopisek: Akademia Piłkarska

Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Przekazane środki zostaną w całości przeznaczone na rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków. Zachęcamy do wsparcia!

Menu